Судові рішення

Ухвала № 138622658 у справі № 761/44497/24 від 30.07.2026

Ухвала від 30.07.2026 у цивільній справі № 761/44497/24 (категорія «Завданої внаслідок ДТП»). Суд: Київський апеляційний суд, суддя Стрижеус Анатолій Миколайович.

Справа№ 761/44497/24
СудКиївський апеляційний суд
СуддяСтрижеус Анатолій Миколайович
Форма рішенняУхвала
Форма судочинстваЦивільне
КатегоріяЗавданої внаслідок ДТП
Дата ухвалення30.07.2026
Надійшло до реєстру31.07.2026
Оригіналreyestr.court.gov.ua/Review/138622658

Лист, коли відкриється Pro

Моніторинг, сповіщення і вивантаження на всіх сайтах мережі Initask. Залиште пошту, і ми напишемо в день запуску.

Менеджер допоможе з першим запуском.

Текст рішення

Головуючий у суді першої інстанції: Саадулаєв А.І.

У Х В А Л А

30 липня 2026 року місто Київ

справа № 761/44497/24

провадження №22-ц/824/15311/2026

Київський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

судді-доповідача Стрижеуса А.М.

суддів: Поливач Л.Д., Шкоріної О.І.

перевіривши виконання вимог ст.ст. 352-361 ЦПК України у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , подану адвокатом Бобовичем Миколаєм Миколайовичем, на рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 23 червня 2026 рокуу справі за позовом ОСОБА_2 до Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ПЗУ України», ОСОБА_1 , про стягнення страхового відшкодування внаслідок ДТП, та стягнення моральної шкоди, -

В С Т А Н О В И В:

Рішенням Шевченківського районного суду м. Києва від 23 червня 2026 року частково задоволено позов ОСОБА_2 до ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ України», ОСОБА_1 , про стягнення страхового відшкодування внаслідок ДТП, та стягнення моральної шкоди

Не погоджуючись з рішенням суду, 23 липня 2026 року через підсистему «Електронний суд» представник ОСОБА_1 - адвокат Бобовтч М.М. до Київського апеляційного суду подав апеляційну скаргу.

Відповідно до ч. 1 ст. 354 ЦПК України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п`ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Відповідно до п.1 ч.2 ст. 354 ЦПК України учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були врученні у день його (її) проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, зокрема на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Встановлено, що рішення Шевченківського районного суду м. Києва ухвалено 23 червня 2026 року. Останнім днем подання апеляційної скарги, відповідно до вимог ст. 354 ЦПК України є 23 липня 2026 року. Апеляційна скарга подана до Київського апеляційного суду 23 липня 2026 року, тобто в строки встановлені ЦПК України.

Подана апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України, перешкод для відкриття апеляційного провадження не встановлено.

Підстав, передбачених ст. 358 ЦПК України для відмови у відкритті апеляційного провадження не встановлено.

Відповідно до вимог ст. 359 ЦПК України про відкриття апеляційного провадження у справі суд апеляційної інстанції постановляє ухвалу.

Враховуючи вище наведені обставини, провадження у справі необхідно відкрити.

Керуючись ст. ст. 352-361 ЦПК України, суд,-

У Х В А Л И В:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , подану адвокатом Бобовичем Миколаєм Миколайовичем, на рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 23 червня 2026 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ПЗУ України», ОСОБА_1 , про стягнення страхового відшкодування внаслідок ДТП, та стягнення моральної шкоди.

Витребувати з рішення Шевченківського районного суду м. Києва матеріали цивільної справи № 761/44497/24 за позовом ОСОБА_2 до Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ПЗУ України», ОСОБА_1 , про стягнення страхового відшкодування внаслідок ДТП, та стягнення моральної шкоди.

Копію ухвали про відкриття провадження разом з копією апеляційної скарги та доданими до неї матеріалами надіслати учасникам справи і встановити їм строк для подачі відзиву на апеляційну скаргу тривалістю десять днів з моменту отримання копії цієї ухвали.

Роз`яснити учасникам справи, що до відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи (ч. 4 ст. 360 ЦПК України).

Відсутність відзиву на апеляційні скарги не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач: А.М. Стрижеус

Судді: Л.Д. Поливач

О.І. Шкоріна

Інші рішення у справі

ДатаДокументСуд
23.06.2026 Ухвала № 138297753 Шевченківський районний суд міста Києва
23.06.2026 Ухвала № 138134138 Шевченківський районний суд міста Києва
27.04.2026 Ухвала № 136103345 без тексту Шевченківський районний суд міста Києва
31.12.2024 Ухвала № 125103675 без тексту Шевченківський районний суд міста Києва