ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
03.08.2026 р., м. Львів, вул. Личаківська, 128 Справа № 914/2209/26
Господарський суд Львівської області в складі судді Бортник О.Ю., розглянувши матеріали за позовом: Акціонерного товариства «Страхова компанія «ББС Іншуранс», м. Київ,
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Фіштранс», м. Львів,
про стягнення 81163 грн.
Встановив: Акціонерне товариство «Страхова компанія «ББС Іншуранс», м. Київ,
звернулось до Господарського суду Львівської області з позовом про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «Фіштранс», м. Львів, 81163 грн.
Ухвалою Господарського суду Львівської області від 20.07.2026 р. позовну заяву Акціонерного товариства «Страхова компанія «ББС Іншуранс», м. Київ, залишено без руху та надано строк для усунення недоліків, зазначених у мотивувальній частині цієї ухвали, а саме: 5 днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. У цей строк Акціонерне товариство «Страхова компанія «ББС Іншуранс», м. Київ, зобов`язано: 1) подати суду докази того, що постанова Пустомитівського районного суду Львівської області від 07.04.2026р. у справі № 450/1064/26 стосувалась притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , оскільки відповідь Національної Поліції України та інформація щодо сторін у справі № 450/1064/26 не підписана електронними цифровими підписами надавачів такої інформації.
Пунктом 3 ухвали Господарського суду Львівської області від 20.07.2026 р. роз`яснено позивачу, що у випадку не усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважатиметься неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.
Ухвалу Господарського суду Львівської області від 20.07.2026р. у справі № 914/2209/26 доставлено до електронного кабінету позивача та його представника 20.07.2026р. о 20:09 год.
Отже останнім днем для усунення недоліків, зазначених в ухвалі суду, було 27.07.2026 р.
Станом на 03.08.2026 р. докази усунення позивачем недоліків позовної заяви у суді відсутні.
Частиною 4 ст. 174 ГПК України передбачено, що якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.
Враховуючи те, що позивачем не усунено недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася з позовною заявою.
Керуючись ст.ст.174, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд-
УХВАЛИВ:
Повернути Акціонерному товариству «Страхова компанія «ББС Іншуранс», м. Київ, позовну заяву від 14.07.2026р. і додані до неї документи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і може бути оскаржена в порядку та строки передбачені нормами ГПК України.
Позовна заява з додатками не надсилається Акціонерному товариству «Страхова компанія «ББС Іншуранс», м. Київ, оскільки така подана через систему «Електронний Суд».
Суддя Бортник О.Ю.