Судові рішення

Ухвала № 140387337 у справі № 914/2927/26 від 27.09.2026

Ухвала від 27.09.2026 у господарській справі № 914/2927/26 (категорія «Поставки товарів, робіт, послуг»). Суд: Господарський суд Львівської області, суддя Березяк Н.Є.

Справа№ 914/2927/26
СудГосподарський суд Львівської області
СуддяБерезяк Н.Є.
Форма рішенняУхвала
Форма судочинстваГосподарське
КатегоріяПоставки товарів, робіт, послуг
Дата ухвалення27.09.2026
Надійшло до реєстру07.10.2026
Оригіналreyestr.court.gov.ua/Review/140387337

Лист, коли відкриється Pro

Моніторинг, сповіщення і вивантаження на всіх сайтах мережі Initask. Залиште пошту, і ми напишемо в день запуску.

Менеджер допоможе з першим запуском.

Текст рішення

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

27.09.2026 р. Справа № 914/2927/26

За позовом: Військової частини НОМЕР_1 , АДРЕСА_1

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Цитаделія», м. Дніпро

про: стягнення 40 360, 39 грн.

Суддя Березяк Н.Є.

Представники сторін не викликались (не повідомлялись).

На розгляд Господарського суду Львівської області надійшла позовна заява Військової частини НОМЕР_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Цитаделія» про стягнення 40 360, 39 грн.

Ухвалою суду від 16.09.25026 позовну заяву Військової частини НОМЕР_1 до до Товариства з обмеженою відповідальністю «Цитаделія» про стягнення 40 360, 39 грн залишено без руху, встановлено позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви протягом 10 днів з дня вручення цієї ухвали.

Для усунення недоліків позивачу слід було надати докази на підтвердження зазначених обставин, а саме належним чином засвідчену копію відповідної заявки на поставку товару та докази її направлення (передання) відповідачу та отримання останнім, або інші належні докази, які підтверджують факт подання заявки та її отримання відповідачем також потрібно було надати суду розрахунок кожної заявленої до стягнення суми із зазначенням періоду нарахування, вартості товару, з якої здійснено розрахунок, дати виникнення прострочення та положень договору, на підставі яких здійснено відповідне нарахування.

Копія ухвали суду від 16.09.2026 направлена в електронному вигляді 16.09.2026 о 19:14 год позивачу - Військова частина НОМЕР_1 за допомогою зареєстрованого ним електронного кабінету в підсистемі «Електронний суд»

Враховуючи наведене, десятиденний строк на усунення недоліків позовної заяви, наданий позивачу ухвалою суду від 16.09.2026, сплинув 26.09.2026. Відтак, останнім днем строку для усунення позивачем недоліків позовної заяви є 26.09.2026.

Крім того, відповідно до частини 2 статті 2 Закону України «Про доступ до судових рішень» усі судові рішення є відкритими та підлягають оприлюдненню в електронній формі не пізніше наступного дня після їх виготовлення і підписання.

Відповідно до ч. 4 ст. 174 ГПК України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.

Згідно із ч. 6 ст. 174 ГПК України, суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи не пізніше п`яти днів з дня її надходження або з дня закінчення строку на усунення недоліків.

Cуд звертає увагу, що згідно із ч. 8 ст. 174 ГПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення недоліків.

Керуючись ст. 118, 119, 174, 232-235, 254-256 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Військової частини НОМЕР_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Цитаделія» про стягнення 40 360, 39 грн - повернути заявнику.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена у строки та в порядку, встановлені ст. ст. 255, 256 ГПК України.

Суддя Березяк Н.Є.

Інші рішення у справі

ДатаДокументСуд
16.09.2026 Ухвала № 139785325 Господарський суд Львівської області