Судові рішення

Ухвала № 140447091 у справі № 757/20776/26 від 05.08.2026

Ухвала від 05.08.2026 у цивільній справі № 757/20776/26 (категорія «Про повернення безпідставно набутого майна (коштів)»). Суд: Печерський районний суд міста Києва, суддя Гуртова Т. І.

Справа№ 757/20776/26 (у рішенні: 757/20776/26-ц)
СудПечерський районний суд міста Києва
СуддяГуртова Т. І.
Форма рішенняУхвала
Форма судочинстваЦивільне
КатегоріяПро повернення безпідставно набутого майна (коштів)
Дата ухвалення05.08.2026
Надійшло до реєстру09.10.2026
Оригіналreyestr.court.gov.ua/Review/140447091

Лист, коли відкриється Pro

Моніторинг, сповіщення і вивантаження на всіх сайтах мережі Initask. Залиште пошту, і ми напишемо в день запуску.

Менеджер допоможе з першим запуском.

Текст рішення

ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 757/20776/26-ц

пр. 2-8678/26

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 серпня 2026 року м. Київ

Суддя Печерського районного суду м. Києва Гуртова Т. І., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю «ПОЛІСМЕД» про витребування майна із чужого незаконного володіння,

УСТАНОВИВ:

До Печерського районного суду м. Києва надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю «ПОЛІСМЕД» про витребування майна із чужого незаконного володіння.

Ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 10 червня 2026 року позовну заяву залишено без руху та надано позивачу строк для усунення недоліків протягом десяти днів із дня отримання копії ухвали.

Копію вказаної ухвали позивач отримав 25 липня 2026 року.

Враховуючи положення ст. 123 ЦПК України, перебіг встановленого судом десятиденного строку для усунення недоліків розпочався 26 липня 2026 року, а останнім днем такого строку було 04 серпня 2026 року.

У встановлений судом строк позивач вимоги ухвали від 10 червня 2026 року не виконав, копії позовної заяви з доданими до неї документами для двох відповідачів та докази сплати судового збору у визначеному судом розмірі не подав.

Станом на день постановлення цієї ухвали недоліки позовної заяви не усунуто.

Відповідно до ч. 3 ст. 185 ЦПК України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

За таких обставин позовна заява ОСОБА_1 підлягає визнанню неподаною та поверненню позивачу.

Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.

Керуючись ст.ст. 123, 124, 185, 258-261, 353, 354 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю «ПОЛІСМЕД» про витребування майна із чужого незаконного володіння - вважати неподаною та повернути позивачу.

Роз`яснити позивачу, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.

Копію ухвали надіслати позивачу.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів із дня її складення.

Суддя Тетяна ГУРТОВА

Інші рішення у справі

ДатаДокументСуд
10.06.2026 Ухвала № 138487576 Печерський районний суд міста Києва