Судові рішення

Ухвала № 140491894 у справі № 646/11964/26 від 09.10.2026

Ухвала від 09.10.2026 у цивільній справі № 646/11964/26 (категорія «Споживчого кредиту»). Суд: Основ’янський районний суд міста Харкова, суддя Демченко І. М.

Справа№ 646/11964/26
СудОснов’янський районний суд міста Харкова
СуддяДемченко І. М.
Форма рішенняУхвала
Форма судочинстваЦивільне
КатегоріяСпоживчого кредиту
Дата ухвалення09.10.2026
Надійшло до реєстру12.10.2026
Оригіналreyestr.court.gov.ua/Review/140491894

Лист, коли відкриється Pro

Моніторинг, сповіщення і вивантаження на всіх сайтах мережі Initask. Залиште пошту, і ми напишемо в день запуску.

Менеджер допоможе з першим запуском.

Текст рішення

Справа № 646/11964/26

№ провадження 2/646/6707/2026

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

09 жовтня 2026 року м.Харків

Основ`янський районний суд Харківської області у складі судді Демченко І.М., розглянувши цивільну справу за позовною заявою ТОВ «Фінансова Компанія «Кредит-Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості

У С Т А Н О В И В :

До Основ`янського районного суду міста Харкова надійшла позовна заява ТОВ «Фінансова Компанія «Кредит-Капітал» про стягнення заборгованості за кредитним договором з ОСОБА_1 .

Ухвалою суду від 29.09.2026 позовну заяву залишено без руху та надано 5-денний строк з дня вручення ухвали для усунення недоліків.

Згідно з довідкою, сформованою автоматизованою системою документообігу суду, ухвала суду від 29.09.2026 доставлена до електронного кабінету позивача та його представника 30.09.2026 о 2.39.03.

Перебіг процесуальних строків, початок яких пов`язується з моментом вручення процесуального документу учаснику судового процесу в електронній формі, починається з наступного дня після доставлення документів до Електронного кабінету.

Таким чином, строк для усунення недоліків позовної заяви сплив 07.10.2026.

Станом на 09.10.2026 недоліки позовної заяви не усунені.

За положеннями ч. 3 ст. 185 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк не усунув недоліки позовної заяви, заява вважається неподаною та повертається позивачеві.

На підставі викладеного, суд дійшов висновку, що позовна заява підлягає поверненню у зв`язку з неусуненням недоліків, зазначених в ухвалі суду від 29.09.2026.

Керуючись ч.3 ст. 185 ЦПК України, суддя

П О С Т А Н О В И В :

Позовну заяву ТОВ «Фінансова Компанія «Кредит-Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості вважати неподаною та повернути.

Ухвала може бути оскаржена повністю або частково учасниками справи, а також особами, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їх права, свободи, інтереси та (або) обов`язки до Харківського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом 15 днів з дня її складення.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду. Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.

Повний текст ухвали складено 09.10.2026.

Суддя І.М.Демченко

Інші рішення у справі

ДатаДокументСуд
29.08.2026 Ухвала № 140158787 Основ’янський районний суд міста Харкова