Судові рішення

Ухвала № 140688204 у справі № 752/31821/25 від 01.07.2026

Ухвала від 01.07.2026 у цивільній справі № 752/31821/25 (категорія «Страхування»). Суд: Голосіївський районний суд міста Києва, суддя Плахотнюк К. Г.

Справа№ 752/31821/25
СудГолосіївський районний суд міста Києва
СуддяПлахотнюк К. Г.
Форма рішенняУхвала
Форма судочинстваЦивільне
КатегоріяСтрахування
Дата ухвалення01.07.2026
Надійшло до реєстру19.10.2026
Оригіналreyestr.court.gov.ua/Review/140688204

Лист, коли відкриється Pro

Моніторинг, сповіщення і вивантаження на всіх сайтах мережі Initask. Залиште пошту, і ми напишемо в день запуску.

Менеджер допоможе з першим запуском.

Текст рішення

Справа № 752/31821/25

Провадження № 2/752/5406/26

У Х В А Л А

01 липня 2026 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Плахотнюк К.Г., вивчивши матеріали цивільної справи за позовом приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Євроінс Україна» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості , -

у с т а н о в и в:

до Голосіївського районного суду м. Києва надійшла позовна заява приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Євроінс Україна» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості .

Ухвалою суду від 02.02.2026 року позовну заяву залишено без руху та надано позивачу 7-денний термін для усунення виявлених недоліків позовної заяви.

Залишаючи позовну заяву без руху суд просив позивача надати суду додатки до позовної заяви в паперовому вигляді.

Як вбачається з матеріалів справи, сторона позивача отримала копію ухвали суду від 02.02.2026 року про залишення позовної заяви без руху в особистому електронному кабінеті системи «Електронний суд» 08.02.2026 року.

Станом на час постановлення цієї ухвали до суду не надійшли додатки до позовної заяви в паперовому вигляді.

Оскільки останнім днем для виконання ухвали суду про залишення заяви без руху було 16.02.2026 року (ураховуючи вихідні дні), однак станом на час постановлення цієї ухвали, позивач не виконав вимог ухвали суду про залишення позовної заяви без руху, позовну заяву слід повернути позивачу.

За змістом ч. 3 ст. 185 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, сплатить суму судового збору, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві. Суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи не пізніше п`яти днів з дня її надходження або з дня закінчення строку на усунення недоліків. Про повернення позовної заяви суд постановляє ухвалу. Ухвалу про повернення позовної заяви може бути оскаржено. Копія позовної заяви залишається в суді.

Оскільки в установлений судом термін стороною позивача не виконано вимоги ухвали суду про залишення позовної заяви без руху, суд приходить до висновку про необхідність визнання позовної заяви неподаною та її повернення позивачу.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 185, 259-261, 353-355 ЦПК України, -

п о с т а н о в и в:

Позовну заяву приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Євроінс Україна» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - вважати не поданою та повернути її позивачу.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги на ухвалу суду до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали.

Учасник справи, якому повний текст ухвали суду не був вручений у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя К.Г. Плахотнюк

Інші рішення у справі

ДатаДокументСуд
02.02.2026 Ухвала № 133809895 без тексту Голосіївський районний суд міста Києва