ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Справа № 1915/4189/2012 Головуючий у 1-й інстанції Якімець Т.І.
Провадження №22-ц/817/1526/26 Доповідач - Храпак Н.М.
Категорія -
У Х В А Л А
про залишення апеляційної скарги без руху
10 листопада 2026 р. м.Тернопіль
Суддя Тернопільського апеляційного суду Храпак Н.М., при вирішенні питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитні ініціативи», інтереси якого представляє Попов Євген Васильович, на ухвалу Тернопільського суду Тернопільської області від 02 жовтня 2026 року, за скаргою ОСОБА_1 , стягувач: Публічне акціонерне товариство «Акціонерний промислово-інвестиційний банк», заінтересовані особи: Святошинський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Київського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, Товариство з обмеженою відповідальністю «Кредитні ініціативи» про визнання протиправною та скасування постанови,-
ВСТАНОВИВ:
06 листопада 2026 року Товариство з обмеженою відповідальністю «Кредитні ініціативи», інтереси якого представляє Попов Євген Васильович, на ухвалу Тернопільського суду Тернопільської області від 02 жовтня 2026 року з пропуском строку на апеляційне провадження.
Відповідно до ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п`ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Як вбачається з матеріалів справи, ухвала Тернопільського міськрайонного суду була постановлена 02 жовтня 2026 року, 07.10.2026 складено її повний текст. Отже, останнім днем строку на апеляційне оскарження є 22 жовтня 2026 року.
Апеляційну скаргу подано до суду 06 листопада 2026 року, тобто, з пропуском 15-ти денного строку на апеляційне оскарження ухвали.
В апеляційній скарзі не ставиться питання про поновлення строку на апеляційне оскарження, відсутнє відповідне клопотання.
Оскільки апеляційна скарга подана з пропуском строку на апеляційне оскарження, а заява про поновлення процесуального строку не подавалася і не зазначалось про таке прохання в апеляційній скарзі, вона підлягає залишенню без руху для подачі належним чином оформленої заяви про поновлення строку на апеляційне оскарження, так як можливість вирішення цього питання при відсутності такої заяви за власною ініціативою суду законом не передбачена.
Таким чином, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху для подачі належним чином оформленої заяви про поновлення строку на апеляційне оскарження.
Відповідно до ст. 185 ЦПК України, недоліки необхідно усунути в строк який не може перевищувати 10 днів з дня отримання даної ухвали.
Оскільки, вказані обставини перешкоджають розгляду справи в апеляційній інстанції, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення її недоліків.
Керуючись ст.ст. 185, 357 ЦПК України, суддя,-
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитні ініціативи», інтереси якого представляє Попов Євген Васильович, на ухвалу Тернопільського суду Тернопільської області від 02 жовтня 2026 року - залишити без руху.
Надати строк 10 днів з дати отримання ухвали для подання апеляційному суду заяви про поновлення строку на апеляційне оскарження.
Попередити скаржника, якщо у визначений судом строк він не подасть заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження або вказані ним підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, йому буде відмовлено у відкритті апеляційного провадження.
Суддя Тернопільського апеляційного суду Н.М. Храпак