Судові рішення

Ухвала № 141383703 у справі № 299/4934/26 від 11.11.2026

Ухвала від 11.11.2026 у цивільній справі № 299/4934/26 (категорія «Позики, кредиту, банківського вкладу»). Суд: Виноградівський районний суд Закарпатської області, суддя Бак М. Д.

Справа№ 299/4934/26
СудВиноградівський районний суд Закарпатської області
СуддяБак М. Д.
Форма рішенняУхвала
Форма судочинстваЦивільне
КатегоріяПозики, кредиту, банківського вкладу
Дата ухвалення11.11.2026
Надійшло до реєстру11.11.2026
Оригіналreyestr.court.gov.ua/Review/141383703

Лист, коли відкриється Pro

Моніторинг, сповіщення і вивантаження на всіх сайтах мережі Initask. Залиште пошту, і ми напишемо в день запуску.

Менеджер допоможе з першим запуском.

Текст рішення

Виноградівський районний суд Закарпатської області

______________________________________________________________________

Справа № 299/4934/26

У Х В А Л А

11.11.2026 м. Виноградів

Суддя Виноградівського районного суду Закарпатської області Бак М.Д., ознайомившись із справою за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» (надалі - ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів») до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

В С Т А Н О В И В:

30.10.2026 року суд постановив ухвалу про залишення без руху позовної заяви ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, оскільки її подано без додержання вимог, закріплених у пункті 8 частини третьої статті 175, абзаці другому частини першої, частині третій статті 177 Цивільного процесуального кодексу України (надалі - ЦПК України), а саме: 1) немає переліку документів, які містяться в пунктах 2-4, 16, 21 додатків до заяви: «Копія кредитного договору з додатками (електронний оригінал знаходиться у Позивача)», «Копія підтвердження перерахування коштів за кредитним договором», «Копія розрахунку заборгованості від первісного кредитора за кредитним договором», «Довідка про відкриття рахунку ТОВ «ФК«ЄАПБ» у АТ «ТАСкомбанк», «Підтвердження направлення копії позовної заяви з додатками Відповідачу цінним листом з описом вкладення(для Суду)»; 2) не зазначено щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів доказів, копії яких наявні в пунктах 1, 3, 4, 14-16 додатків до заяви: «Оригінал платіжної інструкції про сплату судового збору(для Суду)», «Копія підтвердження перерахування коштів за кредитним договором», «Копія розрахунку заборгованості від первісного кредитора за кредитним договором», «Копія протоколу № 41 Загальних зборів Засновників (Учасників) ТОВ «ФК «ЄАПБ» від 26 червня 2014 р . на 1 арк. в 1 прим.», «Копія наказу № ФК125- к від 02 липня 2014 р. про призначення Генерального директора ТОВ «ФК «ЄАПБ» на 1 арк. в 1 прим.», «Довідка про відкриття рахунку ТОВ «ФК«ЄАПБ» у АТ «ТАСкомбанк»; 3) не додано доказ надсилання відповідачу копій документів, доданих до заяви; 4) викладено клопотання про розгляд справи за відсутності представника позивача.

Ухвалою суду від 30.10.2026 року позивачу встановлено строк для усунення недоліків позовної заяви - сім днів з дня вручення копії ухвали.

30.10.2026 року позивач отримав копію ухвали суду від 30.10.2026 року, що підтверджує копія довідки про доставлення копії ухвали до електронного кабінету позивача, виготовлена з автоматизованої системи документообігу суду. Отже, останнім днем строку, визначеного судом позивачеві для усунення недоліків позовної заяви, є 06.11.2026 року.

Позивач не усунув недоліки позовної заяви.

Згідно частини третьої статті 185 ЦПК України якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, сплатить суму судового збору, внесе у визначених законом випадках на депозитний рахунок суду грошову суму у розмірі вартості спірного майна, оцінка (експертно-грошова оцінка земельної ділянки) якого здійснена в порядку, визначеному законом, чинна на дату подання позовної заяви, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

З огляду на те, що позивач не усунув недоліки позовної заяви, залишеної без руху, у встановлений судом строк, то позовна заява підлягає поверненню позивачу.

Керуючись статтями 185, 260 ЦПК України, суд

У Х В А Л И В:

позовну заяву ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості повернути позивачу.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення до Закарпатського апеляційного суду безпосередньо або через Виноградівський районний суд Закарпатської області.

Учасник справи, якому копію ухвали суду не було вручено у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому копії ухвали суду.

Суддя М. Д. Бак

Інші рішення у справі

ДатаДокументСуд
30.10.2026 Ухвала № 141061107 без тексту Виноградівський районний суд Закарпатської області