Судові рішення

Ухвала № 141384348 у справі № 675/2068/25 від 10.11.2026

Ухвала від 10.11.2026 у цивільній справі № 675/2068/25 (категорія «Позики, кредиту, банківського вкладу»). Суд: Хмельницький апеляційний суд, суддя Янчук Т. О.

Справа№ 675/2068/25
СудХмельницький апеляційний суд
СуддяЯнчук Т. О.
Форма рішенняУхвала
Форма судочинстваЦивільне
КатегоріяПозики, кредиту, банківського вкладу
Дата ухвалення10.11.2026
Надійшло до реєстру11.11.2026
Оригіналreyestr.court.gov.ua/Review/141384348

Лист, коли відкриється Pro

Моніторинг, сповіщення і вивантаження на всіх сайтах мережі Initask. Залиште пошту, і ми напишемо в день запуску.

Менеджер допоможе з першим запуском.

Текст рішення

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

10 листопада 2026 року

м. Хмельницький

Справа № 675/2068/25

Провадження № 22-ц/820/2752/26

Хмельницький апеляційний суд у складі

колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

Янчук Т.О. (суддя-доповідач),

Костенка А.М., Ярмолюка О.І.,

вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Він Фінанс» на рішення Ізяславського районного суду Хмельницької області від 18 вересня 2026 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Він Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

в с т а н о в и в:

Рішенням Ізяславського районного суду Хмельницької області від 18 вересня 2026 року у задоволенні позову ТОВ «Він Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за невиконання кредитного договору відмовлено.

З таким судовим рішенням не погодилася ОСОБА_1 та 28 жовтня 2026 року подала апеляційну скаргу.

Одночасно з апеляційною скаргою апелянт звернулася до суду із клопотанням про поновлення строку на апеляційне оскарження з наведених у ньому підстав.

Відповідно до ст.354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п`ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: 1) на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду; 2) на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.

Із матеріалів справи вбачається, що повний текст рішення складено судом першої інстанції 25 вересня 2026 року, тому останнім днем строку для подання апеляційної скарги є 25 жовтня 2026 року.

Копію оскаржуваного рішення апелянтом 02 жовтня 2026 року за зареєстрованим місцем проживання, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.

Апеляційну скаргу направлено до Хмельницького апеляційного суду 28 жовтня 2026 року через підсистему «Електронний суд», тобто в межах тридцятиденного строку з дня ознайомлення із повним текстом оскаржуваного рішення.

За таких обставин, строк на апеляційне оскарження рішення Ізяславського районного суду Хмельницької області від 18 вересня 2026 року слід поновити.

Апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог ст. 356 ЦПК України.

Підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження та повернення апеляційної скарги відсутні.

Керуючись ст.ст. 354, 356, 359, 360, 389 ЦПК України, суд

у х в а л и в:

Клопотання ОСОБА_1 про поновлення строку на апеляційне оскарження задовольнити.

Поновити ОСОБА_1 строк на апеляційне оскарження рішення Ізяславського районного суду Хмельницької області від 18 вересня 2026 року.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Він Фінанс» на рішення Ізяславського районного суду Хмельницької області від 18 вересня 2026 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Він Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі в строк до 14 грудня 2026 року. До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Судді: Т.О. Янчук

А.М. Костенко

О.І. Ярмолюк

Інші рішення у справі

ДатаДокументСуд
10.11.2026 Ухвала № 141384349 Хмельницький апеляційний суд
30.10.2026 Ухвала № 141062328 без тексту Хмельницький апеляційний суд
18.09.2026 Рішення № 140095924 Ізяславський районний суд Хмельницької області
18.09.2026 Рішення № 139916703 Ізяславський районний суд Хмельницької області
09.09.2026 Ухвала № 139650350 Ізяславський районний суд Хмельницької області
17.06.2026 Ухвала № 137466605 Ізяславський районний суд Хмельницької області
12.06.2026 Ухвала № 137350471 Ізяславський районний суд Хмельницької області
13.05.2026 Ухвала № 136477259 без тексту Ізяславський районний суд Хмельницької області
16.01.2026 Ухвала № 133370838 без тексту Ізяславський районний суд Хмельницької області
22.12.2025 Ухвала № 132856454 без тексту Ізяславський районний суд Хмельницької області