Судові рішення

Ухвала № 141384359 у справі № 686/14297/26 від 11.11.2026

Ухвала від 11.11.2026 у цивільній справі № 686/14297/26 (категорія «Інші справи позовного провадження»). Суд: Хмельницький апеляційний суд, суддя Гринчук Р. С.

Справа№ 686/14297/26
СудХмельницький апеляційний суд
СуддяГринчук Р. С.
Форма рішенняУхвала
Форма судочинстваЦивільне
КатегоріяІнші справи позовного провадження
Дата ухвалення11.11.2026
Надійшло до реєстру11.11.2026
Оригіналreyestr.court.gov.ua/Review/141384359

Лист, коли відкриється Pro

Моніторинг, сповіщення і вивантаження на всіх сайтах мережі Initask. Залиште пошту, і ми напишемо в день запуску.

Менеджер допоможе з першим запуском.

Текст рішення

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

11 листопада 2026 року

м. Хмельницький

Справа № 686/14297/26

Провадження № 22-ц/820/2660/26

Хмельницький апеляційний суд у складі

колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

Гринчука Р.С., П`єнти І.В., Талалай О.І.,

вирішуючи питання щодо відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 10 вересня 2026 року, суддя Колієв С.А., у справі за позовом ОСОБА_1 до держави Україна, представник - Державна казначейська служба України про відшкодування моральної шкоди,

встановив:

Ухвалою Хмельницького апеляційного суду від 22 жовтня 2026 року визнано наведені ОСОБА_1 підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 10 вересня 2026 року, неповажними. Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 10 вересня 2026 року залишено без руху та надано йому строк 10 днів з дня отримання копії ухвали для подання заяви про поновлення строку з наведенням інших підстав поважності пропуску строку на апеляційне оскарження до Хмельницького апеляційного суду.

Вищезазначену ухвалу, згідно рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, апелянт отримав 27 жовтня 2026 року, останнім днем строку для виправлення недоліків апеляційної скарги було 06 листопада 2026 року, однак ОСОБА_1 вимоги ухвали, у визначений судом строк, не виконав, оскільки не було подано заяви про поновлення строку з наведенням інших підстав поважності пропуску строку на апеляційне оскарження до Хмельницького апеляційного суду.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 358 ЦПК України суд апеляційної інстанції відмовляє у відкритті апеляційного провадження у справі, якщо скаржником у строк, визначений судом, не подано заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження або наведені підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження визнані судом неповажними.

Відтак, враховуючи, що апелянтом, у визначений судом строк, не виконано вимог ухвали апеляційного суду колегія суддів приходить до висновку, що за таких обставин у відкритті апеляційного провадження слід відмовити.

Керуючись ст.ст. 358, 389, 390 ЦПК України, суд,

ухвалив:

Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 10 вересня 2026 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, але може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Судді: Р.С. Гринчук

І.В. П`єнта

О.І. Талалай

Інші рішення у справі

ДатаДокументСуд
22.10.2026 Ухвала № 140854175 без тексту Хмельницький апеляційний суд
10.09.2026 Ухвала № 139677161 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
14.05.2026 Ухвала № 136536285 без тексту Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області