Судові рішення

Ухвала № 141402166 у справі № 377/1201/26 від 11.11.2026

Ухвала від 11.11.2026 у цивільній справі № 377/1201/26 (категорія «Позики, кредиту, банківського вкладу»). Суд: Славутицький міський суд Київської області, суддя Бабич Н. С.

Справа№ 377/1201/26
СудСлавутицький міський суд Київської області
СуддяБабич Н. С.
Форма рішенняУхвала
Форма судочинстваЦивільне
КатегоріяПозики, кредиту, банківського вкладу
Дата ухвалення11.11.2026
Надійшло до реєстру12.11.2026
Оригіналreyestr.court.gov.ua/Review/141402166

Сторони-компанії

Лист, коли відкриється Pro

Моніторинг, сповіщення і вивантаження на всіх сайтах мережі Initask. Залиште пошту, і ми напишемо в день запуску.

Менеджер допоможе з першим запуском.

Текст рішення

УХВАЛА

іменем України

Справа №377/1201/26

Провадження №2/377/909/26

11 листопада 2026 року суддя Славутицького міського суду Київської області Бабич Н.С., розглянув матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Фінтраст Капітал» (код ЄДРПОУ: 44559822, місцезнаходження: вулиця Набережно-Корчуватська, будинок №27, приміщення №2, м. Київ) до ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , адреса зареєстрованого місця проживання: АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості за кредитним договором,

В С Т А Н О В И Л А:

У вересні 2026 року Товариство з обмеженої відповідальністю «Фінансова компанія «Фінтраст Капітал» через підсистему «Електронний суд» звернулось до суду з позовом про стягнення заборгованості, просить стягнути з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Фінтраст Капітал» суму заборгованості в розмірі 16 587,55 грн, з яких: сума кредиту 4 999,96 грн, сума процентів за користування кредитом 11 445,09 грн, нараховані позивачем проценти за 3 календарних дні - 142,50 грн, та понесені судові витрати на сплату судового збору - 2 662,40 грн; витрати на правову допомогу у розмірі 10 000,00 грн.

Ухвалою судді від 23 жовтня 2026 року після виконання вимог, передбачених частиною шостою статті 187 ЦПК України, позовну заяву залишено без руху та надано позивачу строк сім днів з дня отримання копії ухвали для усунення зазначених в ній недоліків. Також цією ухвалою повідомлено позивача про наслідки невиконання вимог ухвали суду.

Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху від 23 жовтня 2026 року доставлена до зареєстрованого електронного кабінету позивача та його представника ОСОБА_2 24.10.2026 о 07:50:01 та 07:44:35 відповідно, тому за правилами 3 статті 124 ЦПК України вважається врученою у робочий день 26 жовтня 2026 року.

На виконання вимог статей 2, 4 Закону України «Про доступ до судових рішень» ухвалу про залишення позовної заяви без руху від 23 жовтня 2026 року своєчасно внесено до Єдиного державного реєстру судових рішень, тому позивач також і у вільному доступі мав можливість ознайомитись з її змістом.

Виходячи з викладеного, термін усунення недоліків позовної заяви, встановлених ухвалою судді від 23 жовтня 2026 року закінчується 02 листопада 2026 року.

Згідно з пунктами 6, 7 частини другої статті 43 ЦПК України учасники справи зобов`язані виконувати процесуальні дії у встановлені законом або судом строки та виконувати інші процесуальні обов`язки, визначені законом або судом.

Відповідно до частини третьої статті 185 ЦПК України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві

Станом на 11 листопада 2026 року недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом в ухвалі про залишення позовної заяви без руху від 23 жовтня 2026 року, не усунені, а тому позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Фінтраст Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором слід вважати неподаною та повернути позивачеві відповідно до частини третьої статті 185 ЦПК України.

Згідно з частиною сьомою статті 185 ЦПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.

Керуючись статтями 185, 260, 261 ЦПК України,

П О С Т А Н О В И Л А:

Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Фінтраст Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором вважати неподаною та повернути позивачеві.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня складення ухвали.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду. Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала складена та підписана 11 листопада 2026 року.

Суддя Н. С. Бабич

Інші рішення у справі

ДатаДокументСуд
23.10.2026 Ухвала № 140867403 Славутицький міський суд Київської області

Стежити за судами компанії

Лист на пошту, щойно в реєстрі зʼявиться нове рішення зі стороною ЄДРПОУ 44559822. Одна компанія щотижня безкоштовно, до 50 компаній щоденно на платному тарифі.

Підключити моніторинг