Судові рішення

Ухвала № 137478874 у справі № 369/18189/25 від 17.06.2026

Ухвала від 17.06.2026 в адміністративній справі № 369/18189/25 (категорія «Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо»). Суд: Васильківський міськрайонний суд Київської області, суддя Медведєв К. В.

Справа№ 369/18189/25
СудВасильківський міськрайонний суд Київської області
СуддяМедведєв К. В.
Форма рішенняУхвала
Форма судочинстваАдміністративне
КатегоріяСправи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо
Дата ухвалення17.06.2026
Надійшло до реєстру18.06.2026
Оригіналreyestr.court.gov.ua/Review/137478874

Лист, коли відкриється Pro

Моніторинг, сповіщення і вивантаження на всіх сайтах мережі Initask. Залиште пошту, і ми напишемо в день запуску.

Менеджер допоможе з першим запуском.

Текст рішення

ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 369/18189/25

Провадження № 2-а/362/38/26

У Х В А Л А

17.06.26 суддя Васильківського міськрайонного суду київської області Медведєв К.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Волинської митниці Державної митної служби України про визнання протиправною і скасування постанови Волинської митниці від 24.09.2025 №0293/UA205000/2025, -

в с т а н о в и в:

Ухвалою Васильківського міськрайонного суду Київської області від 22.04.2026 позовну заяву залишено без руху та надано термін 5 днів для усунення недоліків позовної заяви.

При цьому суд роз`яснив, що у разі не усунення недоліків у встановлений в ухвалі строк, позовна заява буде вважатись неподаною та повертається позивачеві.

До суду 02.06.2026 надійшло клопотання позивача про поновлення процесуального строку разом з позовною заявою в новій редакції.

В клопотанні вказано, що копію ухвали суду позивачка отримала 22.05.2026. За таких обставин за правилами обрахунку строків, визначеними КАС України, позивачка мала усунути недоліки позовної заяви до 27.05.2026 включно.

Лише 28.05.2026 позивачка направила до суду позовну заяву в новій редакції.

Клопотання про поновлення процесуального строку мотивовано тим, що для відправки документів поштою та отримання квитанції про відправку необхідний час, який перевищує встановлений судом строк, оскільки в цей період було два вихідних.

Відповідно до ч. 2 ст. 121 КАС України встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.

Оскільки строк на усунення недоліків позовної заяви, встановлено судом, то такий строк може бути продовжено судом. Обов`язковою умовою продовження такого строку є подання заяви про продовження строку до закінчення цього строку. Оскільки клопотання позивачем подано після закінчення встановленого судом строку, а саме 28.05.2026, то сплив такого строку унеможливлює його продовження.

Отже, подане позивачкою клопотання після спливу строку встановленого судом, є необґрунтованим та задоволенню не підлягає.

Керуючись ст.. 121 КАС України, суд

п о с т а н о в и в:

в задоволенні клопотання про поновлення строку для усунення недоліків відмовити.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її підписання до Шостого апеляційного адміністративного суду.

Суддя Медведєв К.В.

Інші рішення у справі

ДатаДокументСуд
17.06.2026 Ухвала № 137478875 Васильківський міськрайонний суд Київської області
22.04.2026 Ухвала № 135913662 без тексту Васильківський міськрайонний суд Київської області
20.03.2026 Ухвала № 135020996 без тексту Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
12.12.2025 Ухвала № 133882928 без тексту Києво-Святошинський районний суд Київської області
24.10.2025 Ухвала № 131706162 без тексту Києво-Святошинський районний суд Київської області