Судові рішення

Ухвала № 139976602 у справі № 914/1126/26 від 17.09.2026

Ухвала від 17.09.2026 у господарській справі № 914/1126/26 (категорія «Купівлі-продажу»). Суд: Західний апеляційний господарський суд, суддя Скрипчук Оксана Степанівна.

Справа№ 914/1126/26
СудЗахідний апеляційний господарський суд
СуддяСкрипчук Оксана Степанівна
Форма рішенняУхвала
Форма судочинстваГосподарське
КатегоріяКупівлі-продажу
Дата ухвалення17.09.2026
Надійшло до реєстру23.09.2026
Оригіналreyestr.court.gov.ua/Review/139976602

Лист, коли відкриється Pro

Моніторинг, сповіщення і вивантаження на всіх сайтах мережі Initask. Залиште пошту, і ми напишемо в день запуску.

Менеджер допоможе з першим запуском.

Текст рішення

ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

УХВАЛА

17 вересня 2026 року м. Львів Справа № 914/1126/26

Західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді О.С. Скрипчук

суддів Н.М. Кравчук,

О.І. Матущак

розглянувши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Грін Груп -М» б/н від 19.08.2026 (вх. № 01-05/2768/26 від 19.08.2026)

на рішення Господарського суду Львівської області від 16.07.2026 (повний текст рішення складено 27.07.2026, суддя Коссак С.М.)

у справі № 914/1126/26

за позовом: Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України», в особі філії «Карпатський лісовий офіс»

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Грін Груп-М»

про: стягнення заборгованості.

ВСТАНОВИВ:

Західний апеляційний господарський суд ухвалою від 24.08.2026 апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Грін Груп -М» б/н від 19.08.2026 (вх. № 01-05/2768/26 від 19.08.2026) на рішення Господарського суду Львівської області від 16.07.2026 у справі № 914/1126/26 залишено без руху. Зобов`язано протягом 10 днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху усунути встановлені при поданні апеляційної скарги недоліки, а саме надати (надіслати) суду докази сплати судового збору у встановлених Законом України «Про судовий збір» порядку у розмірі 6 058, 39 грн за подання апеляційної скарги на рішення суду в справі № 914/1126/26 та обґрунтоване клопотання про поновлення пропущеного процесуального строку на апеляційне оскарження рішення суду у цій справі у порядку встановленому нормами статті 119 Господарського процесуального кодексу України.

Ухвалу про залишення апеляційної скарги без руху було доставлено до електронного кабінету скаржнику 31.08.2026 о 16:40, що підтверджується довідкою про доставку електронних документів. Таким чином скаржник був обізнаний щодо необхідності подання до суду доказів сплати судового збору за подання апеляційної скарги.

Частиною 6 статті 260 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що питання про повернення апеляційної скарги суд апеляційної інстанції вирішує протягом п`яти днів з дня надходження апеляційної скарги або з дня закінчення строку на усунення недоліків.

Останнім днем строку на подання заяви про усунення недоліків апеляційної скарги був 10.09.2026.

Судом встановлено, що скаржник протягом 10 днів з дня вручення ухвали апеляційного господарського суду про залишення його апеляційної скарги без руху не усунув зазначені недоліки, визначені в ухвалі Західного апеляційного господарського суду від 24.08.2026 про залишення апеляційної скарги без руху. Відповідних доказів на усунення недоліків апеляційної скарги суду скаржник не надав.

Таким чином апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю «Грін Груп - М» б/н від 19.08.2026 (вх. № 01-05/2768/26 від 19.08.2026) на рішення Господарського суду Львівської області від 16.07.2026 у справі № 914/1126/26 вважається неподаною та повертається скаржнику.

Враховуючи, що апеляційну скаргу подано через систему Електронний суд, тобто в електронному вигляді, така заява у паперовому вигляді апелянту не повертається.

Керуючись статтею 234, частиною 6 статті 260 Господарського процесуального кодексу України, Західний апеляційний господарський суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Грін Груп -М» б/н від 19.08.2026 (вх. № 01-05/2768/26 від 19.08.2026) на рішення Господарського суду Львівської області від 16.07.2026 у справі № 914/1126/26 повернути скаржнику.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена в порядку та строки визначені статтями 287-289 Господарського процесуального кодексу України.

Головуючий суддя О.С. Скрипчук

Суддя Н.М. Кравчук

Суддя О.І. Матущак

Інші рішення у справі

ДатаДокументСуд
24.08.2026 Ухвала № 139329024 Західний апеляційний господарський суд
16.07.2026 Рішення № 138536134 Господарський суд Львівської області
09.07.2026 Ухвала № 138110286 Господарський суд Львівської області
02.07.2026 Ухвала № 137884545 Господарський суд Львівської області
26.05.2026 Ухвала № 136878794 без тексту Господарський суд Львівської області
07.05.2026 Ухвала № 136317581 без тексту Господарський суд Львівської області
20.04.2026 Ухвала № 135803366 без тексту Господарський суд Львівської області