ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
17 вересня 2026 року м. Львів Справа № 914/1126/26
Західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді О.С. Скрипчук
суддів Н.М. Кравчук,
О.І. Матущак
розглянувши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Грін Груп -М» б/н від 19.08.2026 (вх. № 01-05/2768/26 від 19.08.2026)
на рішення Господарського суду Львівської області від 16.07.2026 (повний текст рішення складено 27.07.2026, суддя Коссак С.М.)
у справі № 914/1126/26
за позовом: Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України», в особі філії «Карпатський лісовий офіс»
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Грін Груп-М»
про: стягнення заборгованості.
ВСТАНОВИВ:
Західний апеляційний господарський суд ухвалою від 24.08.2026 апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Грін Груп -М» б/н від 19.08.2026 (вх. № 01-05/2768/26 від 19.08.2026) на рішення Господарського суду Львівської області від 16.07.2026 у справі № 914/1126/26 залишено без руху. Зобов`язано протягом 10 днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху усунути встановлені при поданні апеляційної скарги недоліки, а саме надати (надіслати) суду докази сплати судового збору у встановлених Законом України «Про судовий збір» порядку у розмірі 6 058, 39 грн за подання апеляційної скарги на рішення суду в справі № 914/1126/26 та обґрунтоване клопотання про поновлення пропущеного процесуального строку на апеляційне оскарження рішення суду у цій справі у порядку встановленому нормами статті 119 Господарського процесуального кодексу України.
Ухвалу про залишення апеляційної скарги без руху було доставлено до електронного кабінету скаржнику 31.08.2026 о 16:40, що підтверджується довідкою про доставку електронних документів. Таким чином скаржник був обізнаний щодо необхідності подання до суду доказів сплати судового збору за подання апеляційної скарги.
Частиною 6 статті 260 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що питання про повернення апеляційної скарги суд апеляційної інстанції вирішує протягом п`яти днів з дня надходження апеляційної скарги або з дня закінчення строку на усунення недоліків.
Останнім днем строку на подання заяви про усунення недоліків апеляційної скарги був 10.09.2026.
Судом встановлено, що скаржник протягом 10 днів з дня вручення ухвали апеляційного господарського суду про залишення його апеляційної скарги без руху не усунув зазначені недоліки, визначені в ухвалі Західного апеляційного господарського суду від 24.08.2026 про залишення апеляційної скарги без руху. Відповідних доказів на усунення недоліків апеляційної скарги суду скаржник не надав.
Таким чином апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю «Грін Груп - М» б/н від 19.08.2026 (вх. № 01-05/2768/26 від 19.08.2026) на рішення Господарського суду Львівської області від 16.07.2026 у справі № 914/1126/26 вважається неподаною та повертається скаржнику.
Враховуючи, що апеляційну скаргу подано через систему Електронний суд, тобто в електронному вигляді, така заява у паперовому вигляді апелянту не повертається.
Керуючись статтею 234, частиною 6 статті 260 Господарського процесуального кодексу України, Західний апеляційний господарський суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Грін Груп -М» б/н від 19.08.2026 (вх. № 01-05/2768/26 від 19.08.2026) на рішення Господарського суду Львівської області від 16.07.2026 у справі № 914/1126/26 повернути скаржнику.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена в порядку та строки визначені статтями 287-289 Господарського процесуального кодексу України.
Головуючий суддя О.С. Скрипчук
Суддя Н.М. Кравчук
Суддя О.І. Матущак