Судові рішення

Ухвала № 140693396 у справі № 650/7515/25 від 19.10.2026

Ухвала від 19.10.2026 у цивільній справі № 650/7515/25 (категорія «Інших фактів»). Суд: Херсонський апеляційний суд, суддя Воронцова Л. П.

Справа№ 650/7515/25
СудХерсонський апеляційний суд
СуддяВоронцова Л. П.
Форма рішенняУхвала
Форма судочинстваЦивільне
КатегоріяІнших фактів
Дата ухвалення19.10.2026
Надійшло до реєстру19.10.2026
Оригіналreyestr.court.gov.ua/Review/140693396

Лист, коли відкриється Pro

Моніторинг, сповіщення і вивантаження на всіх сайтах мережі Initask. Залиште пошту, і ми напишемо в день запуску.

Менеджер допоможе з першим запуском.

Текст рішення

ХЕРСОНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Номер провадження: 22-ц/819/1314/26

Єдиний унікальний номер справи: 650/7515/25

У Х В А Л А

про повернення апеляційної скарги

19 жовтня 2026 року м. Херсон

Херсонський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючої Воронцової Л.П.,

суддів: Бездрабко В.О.,

Майданіка В.В.,

вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Військової частини НОМЕР_1 на рішення Великоолександрівського районного суду Херсонської області від 04 вересня 2026 року в цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Міністерства оборони України, Військова частина НОМЕР_1 , ОСОБА_2 , про встановлення факту перебування на утриманні,

ВСТАНОВИВ:

04 вересня 2026 року Великоолександрівський районний суд Херсонської області ухвалив у зазначеній справі рішення, на яке 01 жовтня 2026 року Військова частина НОМЕР_1 через підсистему "Електронний суд" подала апеляційну скаргу із клопотанням про відстрочення сплати судового збору.

Ухвалою Херсонського апеляційного суду від 02 жовтня 2026 року клопотання Військової частини НОМЕР_1 про відстрочення сплати судового збору залишено без задоволення, апеляційну скаргу залишено без руху та надано скаржнику строк протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху для надання доказів сплати судового збору.

Копія ухвали суду про залишення апеляційної скарги без руху отримана скаржником в електронному кабінеті Електронного суду 03 жовтня 2026 року, що підтверджується довідкою про доставку електронного листа, тому останнім днем для усунення недоліків апеляційної скарги є 15 жовтня 2026 року.

Відповідно до пункту 2 частини 6 статті 272 ЦПК України днем вручення судового рішення є день отримання судом повідомлення про доставлення копії судового рішення до електронного кабінету особи.

Таким чином, у встановлений апеляційним судом строк недоліки апеляційної скарги, зазначені в ухвалі Херсонського апеляційного суду від 02 жовтня 2026 року про залишення апеляційної скарги без руху скаржником не усунено, будь-яких інших заяв чи клопотань від скаржника до суду не надходило.

Згідно з частиною 2 статті 357 ЦПК України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 356 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу.

Відповідно до частини 3 статті 185, частин 6-8 статті 357 ЦПК України у разі не усунення недоліків апеляційної скарги у строк, встановлений судом, скарга вважається неподаною і повертається скаржнику.

Згідно з частиною 7 статті 185 ЦПК України повернення апеляційної скарги не перешкоджає повторному зверненню із скаргою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення скарги.

Враховуючи те, що скаржник у встановлений судом строк вимоги ухвали суду не виконав, апеляційна скарга відповідно до положень статей 185, 357 ЦПК вважається неподаною і підлягає поверненню особі, яка її подала.

На підставі ч. 3 ст. 185, ст. 357 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Військової частини НОМЕР_1 на рішення Великоолександрівського районного суду Херсонської області від 04 вересня 2026 року вважати неподаною та повернути скаржнику.

Роз`яснити скаржнику, що повернення апеляційної скарги не позбавляє його права на повторне звернення до суду із апеляційною скаргою після усунення її недоліків.

Ухвала набирає законної сили з дня її підписання і може бути оскаржена протягом тридцяти днів в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду.

Головуючий Л.П. Воронцова

Судді: В.О. Бездрабко

В.В. Майданік

Інші рішення у справі

ДатаДокументСуд
10.11.2026 Постанова № 141382597 Херсонський апеляційний суд
21.10.2026 Ухвала № 140786302 без тексту Херсонський апеляційний суд
02.10.2026 Ухвала № 140267364 Херсонський апеляційний суд
02.10.2026 Ухвала № 140267363 Херсонський апеляційний суд
04.09.2026 Рішення № 139674612 Великоолександрівський районний суд Херсонської області
06.03.2026 Ухвала № 134675415 без тексту Великоолександрівський районний суд Херсонської області
19.12.2025 Ухвала № 132750996 без тексту Великоолександрівський районний суд Херсонської області