Головуючий у суді першої інстанції: Проць Т.В..
У Х В А Л А
10 листопада 2026 року місто Київ
справа № 372/4495/26
провадження №22-ц/824/15199/2026
Київський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
судді-доповідача Стрижеуса А.М.
суддів: Поливач Л.Д., Шкоріної О.І.
перевіривши виконання вимог ст.ст. 352-361 ЦПК України у справі за апеляційною скаргою Акціонерного товариства Комерційний банк «Приват Банк» на ухвалу Обухівського районного суду Київської області від 20 липня 2026 року у справі за заявою представника ОСОБА_1 - адвоката Бобрової Клавдії Леонідівни про забезпечення позову до подачі позовної заяви,-
В С Т А Н О В И В:
Ухвалою Обухівського районного суду Київської області від 20 липня 2026 року частково задоволено заяву адвоката Бобрової Клавдії Леонідівни про забезпечення позову до подачі позовної заяви.
Не погоджуючись з постановленою ухвалою суду, 04 серпня 2026 року через підсистему «Електронний суд» представник АТ КБ «Приват Банк» - Буток Т.М. до Київського апеляційного суду подав апеляційну скаргу.
Відповідно до ч. 1 ст. 354 ЦПК України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п`ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Відповідно до п.2 ч.2 ст. 354 ЦПК України учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були врученні у день його (її) проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, зокрема на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Встановлено, що ухвала Обухівського районного суду Київської області постановлена 20 липня 2026 року. Останнім днем подання апеляційної скарги є 04 серпня 2026 року. Апеляційна скарга подана через підсистему «Електронний суд» 04 серпня 2026 року.
Подана апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України, перешкод для відкриття апеляційного провадження не встановлено.
Підстав, передбачених ст. 358 ЦПК України для відмови у відкритті апеляційного провадження не встановлено.
Відповідно до вимог ст. 359 ЦПК України про відкриття апеляційного провадження у справі суд апеляційної інстанції постановляє ухвалу.
Враховуючи вище наведені обставини, провадження у справі необхідно відкрити.
Керуючись ст. ст. 352-361 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Акціонерного товариства Комерційний банк «Приват Банк» на ухвалу Обухівського районного суду Київської області від 20 липня 2026 року у справі за заявою представника ОСОБА_1 - адвоката Бобрової Клавдії Леонідівни про забезпечення позову до подачі позовної заяви.
Копію ухвали про відкриття провадження разом з копією апеляційної скарги та доданими до неї матеріалами надіслати учасникам справи і встановити їм строк для подачі відзиву на апеляційну скаргу тривалістю десять днів з моменту отримання копії цієї ухвали.
Роз`яснити учасникам справи, що до відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи (ч. 4 ст. 360 ЦПК України).
Відсутність відзиву на апеляційні скарги не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
Суддя-доповідач: А.М. Стрижеус
Судді: Л.Д. Поливач
О.І. Шкоріна